Išskirtiniai patobulinimai

Galimų priekabų patobulinimų nuotraukų ir vaizdo įrašų galerija
Pakeliami pridėtiniai bortai
2018 m. „ССТ" konstruktoriai parengė įsisavino pakeliamų pridėtinių bortų gamybą, kurių naudojimas kartu su standartiniais lankais ir tentu visiškai išsaugojo „plastikinių dangtelių" funkcijas. Šios konstrukcijos privalumais galima laikyti:
1) žemą pakeliamų pridėtinių bortų komplekto kainą, lyginant su plastikinių dangtelių kaina;
2) konstrukcijos universalumas - pakeliamus pridėtinius bortus galima įsigyti atskirai ir naudoti su standartiniais lankais ir tentu;
3) galimybė pervežti ilgų parametrų krovinį galine sklende atveriant tentą;
4) bortų konstrukcija netrukdo atidaryti priekinį pagrindinį bortą, tai leidžia naudoti standartinę gervę pakrauti sugedusį sniegaeigį ar keturratį;
5) keturių dujinių spyruoklių konstrukcijos taikymas leidžia lengvai ir saugiai pakelti tentą.

Pridėtiniai bortai
Pridėtiniai bortai - tai papildomi bortai, sumontuoti ant pagrindinių priekabos bortų. Pridėtiniai bortai leidžia padidinti kraunamo krovinio apimtį iki 50%. Sumontuosime pridėtinius bortus jūsų „ССТ" priekaboje nemokamai. Pridėtiniai bortai - optimalus klausimo sprendimas, didinant priekabos kėbulo apimtį. Dėl pridėtinių bortų jūsų priekabos kėbulo apimtį galite padidinti 26 cm.
Pridėtiniai bortai pagaminti iš 1,5 mm. storio cinkuoto plieno. Komplektą sudaro tvirtai fiksuotų šoninių bortų ir atverčiamo priekinio ir galinio borto.
Lankai ir tentas montuojami ant pridėtinių bortų.

Aparelės (rampos)
88,56 €
2019 m. „ССТ" ėmė gaminti nuosavos konstrukcijos apareles. Aparelių matmenys: ilgis 2040 mm., plotis - 260 mm., profilio aukščio 65 mm. Aparelės gaminamos iš 2 mm. storio cinkuoto plieno. Garantuotai išlaiko iki 1000 kg. apkrovą. Aparelių paskirtis - ratinės (vikšrinės) technikos pakrovimas į priekabos platformą be jos atvertimo.
Tentas
Tentai pagaminti iš vandeniui nelaidaus PVC audinio, kurio tankis siekia 600 gr. / m3. Lyninis tvirtinimas prie bortų. Atskiruose modeliuose numatyta galimybė išskleisti tentą iš 4 pusių. Tento spalva pilka (priekabos spalvos).
Lankai pagaminti iš cinkuotų vamzdžių F16 mm. ar 1,5 mm. storio cinkuoto profilio. Vamzdiniai lankai montuojami be papildomų tvirtinimo įtaisų, profiliniai lankai fiksuojami varžtiniais sujungimais.
Talės kronšteinas (bortams)
20.29€
Kronšteinas pagamintas iš 2,5 mm. storio cinkuoto plieno. Skirta montuoti ant priekabos borto gervės kroviniams pakelti (nuleisti).
Atraminis ratas su apkaba
23,35€
Atraminis ratas su apkaba skirtas patogiai perkelti vienos ašies priekabas, yra galimybė pakelti ir nuleisti sraigtine konstrukcija.
Puiki, papildoma parinktis, kuri leidžia patogiai naudotis ir eksploatuoti priekabą. Parametrai - Atraminis ratas d=48 mm. SPP apkrova 150 kg., cinkuotas. Apkaba d=48 mm. cinkuotas.
Kontaktai
Mūsų telefonai:
+370 685 05 034 (GSM, Viber, WhatsApp)
+370 678 85 425 (GSM, Viber, WhatsApp,Telegram)
+370 5 214 0 214 Fax. +370 5 214 0 215
Mūsų e-mail:
unistock.uab@gmail.com

Mūsų adresas:
Pažymėta smeigtuku
netoli Unnamed Road, Vilnius 02300
Gariunu str. 49 (402 place), Vilnius
Prieš atvažiuojant maloniai prašome pasiskambinti ir susitarti susitikimo laiką!

Darbo laikas:
Pr-Pt: 9.00-17.00
Šešt: 9.00-17.00
Palikite paraišką
Vardas
Jūsų telefono numeris
Pusę metų atgal mes įsigijome Shevrole. Mašina mums patiko, bet jau skauda mažas lagaminas. O jei jau ėmėsi visureigis šeima išvykti už miesto, tai kur dėti kelias palapinėms, матрасов, одеял, valtį ir kt? Į крышевой boksas visa tai taip pat nėra talpinti. Todėl po 2 mėnesių nupirko dar ir priekaba. Pirmiausia sužinojome, parduotuvėje jo kaina, kad suprasti, kas geriau, naujas ar ne, bet kai sužinojo, kiek ji kainuoja parduotuvėje, nustebę tokia juokinga kaina ir iš karto paėmė.
Sveiki. Pora mėnesių atgal uošvis davė man, automobilio priekaba, markės centistoksų SST. Teko man pirkti vilkimo kablys. Su priekaba paaiškėjo, kad viskas kur kas patogu ir paprasta, tai ir priima maišus su grūdų, bulvių ir daug ko dar daugiau. Nedidelis, tvarkingas, jame laisvai gali gabenti iki 750£. Yra lizdas skirtas prijungti pasukus signalas, stop signalas, ir apšvietimą. Patogus turi ne didelis spindulys norėdami apsisukimo. Ten, kur anksčiau tai buvo būtina išleisti į bagažinę arba oda, dabar pakankamai įdėti į priekaba ir, jei reikia, įdėti kupolo. Minkšti amortizatoriai ir įrenginiai įrankis leidžia lengvai kurti greitis, kuris yra reikalingas automobiliu su priekaba.
Nupirko su tėvu liudyti, atkreipė dėmesį į didelį plotą, kad labai ir labai praktiška. patinka buvimas dokumentų rinkinio už pareiškimą dėl apskaita. Priekaba juda normaliai ir sklandžiai, jo vartotojų skaičius, nėra korozijos. Kaina priekabos yra labai laisva ir sąmoninga, už tokius pinigus manau galima pirkti. kaina ir kokybė visiškai нормальны. Viena gali būti tas, kad jis nėra skirtas greičiu nei 80 km/val. Į jį lengva pervežti сыпучие medžiagos (nutempė ant stogo anglių), galima naudoti kaip savivartis. Labai naudinga įsigyti ūkyje, labai praktiškas ir kokybiškas! Žmonėms, kurie renkasi priekaba - patarti - SST-08
Patarti, kurie užsiima kroviniais transportavimas, tėvas nusipirko sau ne skundžiasi, užsiima mėsos, problemų dar nebuvo, metai jau tarnauja jam, kartais neturtinga sau imu.
Buvo pirktas naujas + tentas ir lanko. Priekaba su galvoje sveikas, atidaroma dviejų tiesimo. Patinka pilna cinko danga. Jau pusę mėnesio aktyvaus naudojimo ir pretenzijų nėra. Greitis priekaba neša puikiai.