Auto ir Valčių priekabos naujos.

Atsiliepimai

Pusę metų atgal mes įsigijome Shevrole. Mašina mums patiko, bet jau skauda mažas lagaminas. O jei jau ėmėsi visureigis šeima išvykti už miesto, tai kur dėti kelias palapinėms, матрасов, одеял, valtį ir kt? Į крышевой boksas visa tai taip pat nėra talpinti. Todėl po 2 mėnesių nupirko dar ir priekaba. Pirmiausia sužinojome, parduotuvėje jo kaina, kad suprasti, kas geriau, naujas ar ne, bet kai sužinojo, kiek ji kainuoja parduotuvėje, nustebę tokia juokinga kaina ir iš karto paėmė.
Sveiki. Pora mėnesių atgal uošvis davė man, automobilio priekaba, markės centistoksų SST. Teko man pirkti vilkimo kablys. Su priekaba paaiškėjo, kad viskas kur kas patogu ir paprasta, tai ir priima maišus su grūdų, bulvių ir daug ko dar daugiau. Nedidelis, tvarkingas, jame laisvai gali gabenti iki 750£. Yra lizdas skirtas prijungti pasukus signalas, stop signalas, ir apšvietimą. Patogus turi ne didelis spindulys norėdami apsisukimo. Ten, kur anksčiau tai buvo būtina išleisti į bagažinę arba oda, dabar pakankamai įdėti į priekaba ir, jei reikia, įdėti kupolo. Minkšti amortizatoriai ir įrenginiai įrankis leidžia lengvai kurti greitis, kuris yra reikalingas automobiliu su priekaba.
Nupirko su tėvu liudyti, atkreipė dėmesį į didelį plotą, kad labai ir labai praktiška. patinka buvimas dokumentų rinkinio už pareiškimą dėl apskaita. Priekaba juda normaliai ir sklandžiai, jo vartotojų skaičius, nėra korozijos. Kaina priekabos yra labai laisva ir sąmoninga, už tokius pinigus manau galima pirkti. kaina ir kokybė visiškai нормальны. Viena gali būti tas, kad jis nėra skirtas greičiu nei 80 km/val. Į jį lengva pervežti сыпучие medžiagos (nutempė ant stogo anglių), galima naudoti kaip savivartis. Labai naudinga įsigyti ūkyje, labai praktiškas ir kokybiškas! Žmonėms, kurie renkasi priekaba - patarti - SST-08
Patarti, kurie užsiima kroviniais transportavimas, tėvas nusipirko sau ne skundžiasi, užsiima mėsos, problemų dar nebuvo, metai jau tarnauja jam, kartais neturtinga sau imu.
Buvo pirktas naujas + tentas ir lanko. Priekaba su galvoje sveikas, atidaroma dviejų tiesimo. Patinka pilna cinko danga. Jau pusę mėnesio aktyvaus naudojimo ir pretenzijų nėra. Greitis priekaba neša puikiai.